Opis
Ananas kawałki – 2.5kg – karton 4×2.5 = 10.kg .
Dostawy dla Gastronomii – dostawy: tylko Łódź i okolice
Prowadzimy sprzedaż tylko dla Firm. Wystawiamy faktury VAT.
35,50 zł
1.kg – netto: 14.20 , brutto: 14.20 zł
Brak w magazynie
Ananas kawałki – 2.5kg – karton 4×2.5 = 10.kg .