Opis
2.5 kg Maliny kruszone /grys/ – karton 4 * 2.5 kg = 10.kg
Łódź i okolice – Uwaga: od 01.02.2022. do odwołania – ceny niższe o 5% /bez podatku VAT – obniżona stawka 0%/ Będzie to widoczne na fakturze. – towar zostanie sprzedany w cenie netto.
55,00 zł
1.kg – netto: 22.00 , brutto: 22.00 zł
2.5 kg Maliny kruszone /grys/ – karton 4 * 2.5 kg = 10.kg